Teknolojinin gelişmesi kurumların/firmaların reklam ihtiyaçlarının tabela, afiş, kartvizit gibi matbaacılık alanlarından daha farklı bir alan olan internet ortamına yönlenmesini sağladı. Daha uygun bütçe ile en etkili reklam faaliyetlerinin yürütülebileceği alan olan internet, yeni müşteri kitlelerinin hazır olarak beklediği ve satışlarınızın arttırılabileceği etkili birimlerin başında geliyor. Firmanızı ve ürünlerinizi daha iyi bir şekilde tanıtabileceğiniz, kurumsal kimliğinizi ön plana katarak yeni müşteri kitlelerinize ulaşabileceğiniz günümüzün en etkili aracı olan web sitenizi oluşturarak sizde bu Dünya’da yerinizi alın.

Hobi Ajans, sizlere kurumsal kimliğinize uyum sağlayabilecek son teknoloji web standartları ile hazırlanan kurumsal Web Tasarım hizmetlerini müşteri memnuniyeti anlayışı ile sunuyor.

Akıllı Cihazlar ile Tamamen Uyumlu!

Uzman yazılımcı ekibimiz sayesinde tablet, telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlarınız ile tamamen uyumlu bir şekilde çalışabilen (responsive) mobil uyumlu web tasarım hizmetleri sunuyoruz. En son teknoloji ile hazırlanan web siteleriniz akıllı cihazlarda sorunsuz ve kusursuz bir görünüm, işleyiş ile çalışır. Böylelikle web sitenizi gezen ziyaretçiler olumlu bir şekilde deneyim elde ederler.

Dinamik ve Esnek Yapı!

Web siteniz hazır hale geldiğinde, siteniz için ilerleyen zamanlardan içerik eklemek istediğiniz durumlarda sizler için hazırladığımız Kontrol Paneli aracılığı ile sayfa içeriklerinizi, görsel resimlerinizi, videolarınızı, pdf dosyalarınızı rahatlıkla web sitenizde yayınlayabilirsiniz. İş tesliminde kontrol paneli şifrelerinizi sizlere teslim ediyoruz. Böylelikle tüm içeriklerinizi yönetebilirsiniz.

Google ile Uyumlu Altyapı

Yaptığımız bütün tasarımlar Google ile tamamen uyumlu bir şekilde çalışır. Google’ın web sitelerinde aradığı yüzlerce SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kriterini destekler. Böylelikle siteniz Google ve diğer arama motorlarında daha üst sayfalarda kendiliğinden yükselir. Daha profesyonel destek için sizlere SEO Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Bunun için bizden destek almanız yeterli olacaktır.