Kurumsal

/Kurumsal
Kurumsal2018-03-10T11:24:47+00:00

Hobi Ajans, 2008 yılından bu yana kurumsal ve bireysel tüm müşterileri için bilişim sektöründe aktif olarak hizmet sunan etkin firmalardan birisidir. Günümüz teknolojileri ile alakalı olarak uzman kadromuz ile sürekli olarak takip ederek müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunabilmenin amacı içerisindeyiz. Her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişen web sektörünün öncü firmaları arasına girmek için sürekli olarak çalışıyor, müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Firmamız, öncelikli olarak SEO danışmanlığı konusunda yılların deneyimine sahiptir. Web sitelerinizin arama motorlarında yükselebilmesi için tamamen organik çalışmalar ile kısa süre içerisinde elde ettiğimiz başarılar sayesinde sektörümüzün bu alanda en çok bilinen firmalarından birisi haline geldik. SEO çalışmalarının dışında kurumsal firmalara özel olarak sunduğumuz ve çok kapsamlı bir hizmet haline gelen Google Adwords reklamcılığı konusunda da uzun bir süredir çalışmalar yapmaktayız. Birçok firmanın aksine API kaynaklı panelleri müşterilerimize sunarak kısıtlı bilgi edinmeleri yerine doğrudan Adsense yönetim panelini sunarak en etkin şekilde tüm verilerini analiz edebilmelerini sağlıyoruz.

Bununla birlikte olmazsa olmaz hizmetlerimiz içerisinde yer alan Web Tasarım ve sosyal medya danışmanlığı ile alakalı olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tek bir çatı altında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmet sınıflarını deneyimli kadromuz sayesinde sizlere sunuyor ve piyasanın en uygun fiyatları ile karşılaşacağınızı da garanti ediyoruz. Esas amacımız, insanlara düşük maliyetler ile de kaliteli hizmetin alınabileceğini kanıtlamak ve daha geniş bir kitleye ulaşabilmektir.

Misyonumuz

Hobi Ajans olarak müşterilerimize daima uygun fiyatlar ile ve kısa zaman içerisinde en iyi hizmeti alabileceklerini kanıtlamak ve piyasadaki en çok bilinen firmalardan birisi haline gelmektir. Destek ve iletişim anlamında en hızlı şekilde çözümler üreten firmalardan birisi olmak ile birlikte gelişmiş altyapımızı tüm müşterilerimiz ve müşteri adaylarımızın kullanmasına yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Firmamız, bireysel ve kurumsal ayırt etmeksizin kendisine başvuru yapan ve görüşme talep eden tüm müşterilerimize gerek online ve gerekse birebir görüşmeler ile birlikte en iyi hizmeti en kısa süre içerisinde sunmayı amaçlar ve bu alanda sektörünün en iyisi olmayı kendine amaç edinmiştir. Çağımızın gereklerine en uygun şekilde hizmet sunmak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak en büyük amaçlarımız içerisinde yer alır.